Цимбалюк Андрей

Уважаемые пользователи нашего ресурса, по мнению пользователей ресурса этот человек является мошенником, если у Вас есть дополнительная информация об этой личности, просим Вас создать новую запись об этом мошеннике, нажав на кнопку "ДОБАВИТЬ" вверху сайта или оставьте комментарий. Будем очень благодарны вашей помощи в развитии проекта.

4.05.2018 ми замовили товар у продавця, який представився Цимбалюком Андрієм. Він попросив передплату як залог того, що ми заберемо відправлення з відділення Нової пошти. При цьому скинув посилання на свій сайт, де ми б ніби то могли ознайомитись із іншими товарами (HTTP://GEARCAR.PP.UA/). Пообіцяв відправити товар наступного дня до 9.00. Наступного ранку, 15.05.2018 о 10.00 телефон не брав, коли додзвонились — завірив, що товар відгружається на складі так довго, бо багато замовлень і до 13.00 його обовязково відправлять.о 14.00 не брав телефон, з вайберу видалив усі свої повідомлення. Коли подзвонили з іншиого мобільного, взяв трубку, але щойно почув голос — відключився.На сайті OLX. UA написали скаргу, але адміністрація не відреагувала жодним чином.

Номер телефона: +380666584665
Номер карты: 5167491015852477
0

Автор публикации

не в сети 1 месяц

Аноним

16
Комментарии: 0Публикации: 563Регистрация: 28-03-2018

Отзывы

  Комментарии: 1


  1. А адміністрація ОЛХ взагалі нереагує ніяк так як їм і не вигидно реагувати вони,ще на оборот заохочують людей дурити. Заохочують тим ,що вони аккаунти людей які зареєстровані більше 5-ти років починають здавати на прокат. Саме так сьогодні і був зданий на прокат одній гниді яка від мого імені продавала товар новий вартість якого була занижена в десятки разів від реального. На звернення в ОЛХ просто відписали (удалить цей акаунт і створіть новий) Ну правильно я удалю цей створю новий а стаж акаунта в 5 років мені ніхто не поверне і прийдеться мені заново платити гроші ради реклами і таке інше на їхні топи тратити гроші.
    АЛЕ найбільше дивує те,що через буквально декілька хвилин після звернення в службу підтримки ОЛХ цей акаунт був уже в іншої людини яка продавала пилососи.ще через декілька хвилин інша людина під видом номера мого телефону продавала метал. Люди дзвонять цілий день питають про всяку фігню хоть би уже сволочі свій номер тел вказували. ТОМУ не вірте тому ОЛХу вони із своєю послугою БЕСПЛАТНА ДОСТАВКА ВІД ОЛХ уже не в одного видурили секретні коди від банківських карток..Краще вкладіть гроші в рекламу на sky lots чи romo.ua ніж давати заробляти тим які ще і нас використовують

    2

Ваш ответ

Вы должны войти, чтобы оставить комментарий.